Показать сообщение отдельно
Старый 30.10.2019, 14:41   #432
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,385
Вы сказали Спасибо: 4,052
Поблагодарили 8,823 раз(а) в 5,106 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Юрій Шепетюк Посмотреть сообщение
а навчання-стажування неоплачене перших кілька днів може ж бути?
Ні, не може.
Навіть навчання-стажування здійснюється на підставі відповідного наказу.
Цитата:
Сообщение от Юрій Шепетюк Посмотреть сообщение
Потрібно показати людині специфіку роботи і т.д., також кандидат може через 2-3 дні не погодитися на роботу.
Як в такому випадку бути?
А в такому випадку працівника приймають з випробовувальним строком (див. ст.26-28 КЗпП України).
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
Алексей.ЛТ (30.10.2019), Мотя (31.10.2019), Юрій Шепетюк (30.10.2019)