Показать сообщение отдельно
Старый 22.11.2019, 11:18   #26
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ylia Посмотреть сообщение
Я напевно розпочну з початку=)))У нас раніше було так:...
Якщо спочатку, то це має виглядати так:
Цитата:
У нас є станція технічного обслуговування, одним з підрозділів якої був відділ сервісного ослуговування, який підпорядковувався безпосередньо директору СТО.
До цього відділу входили:....
Тобто я хочу зрозуміти - якою насправді була ваша структура, і якою вона має бути?
Ви хочете реорганізувати старий підрозділ, який підпорядковувався безпосередньо директору, в новий, але не знаєте, як його краще назвати? А навіщо? Чому не можна лишити все так, як було? Щось перестало влаштовувати директора? Чи це ви бажаєте себе якось проявити і тому запропонували директору цю реорганізацію?
Цитата:
Сообщение от Ylia Посмотреть сообщение
Тепер я хочу створити відділ, бо відділу не було...
Ось тут мені вже дещо незрозуміло: "я хочу створити відділ"...
А як же це:
Цитата:
Сообщение от Ylia Посмотреть сообщение
У нас раніше було так:1. Начальник відділу сервісного обслуговування...
А як так сталося, що у вас відділу не було, а начальник відділу був?
Цитата:
Сообщение от Ylia Посмотреть сообщение
...підскажіть як цю структуру краще обізвати цехом чи відділом??
1. Малярно-рихтовочний цех
2. Малярно рихтовочний відділ
3. Відділ сервісного обслуговування
Все залежить від того, яке місце займає ця структура в штаті підприємства і які у вас вже існують підрозділи - наприклад, якщо у вас вже є "цех з ремонту електрообладнання" та "цех з ремонту двигунів", то логічно буде створити ще й малярно-рихтовочний цех. І, відповідно, якщо є "відділ з ремонту електрообладнання" та "відділ з ремонту двигунів" то логічно буде створити ще й "відділ малярно-рихтовочних робіт".
Але навіть незважаючи на все це "обізвати" ви можете цей підрозділ будь як, на ваш власний розсуд, хоча моя власна думка повністю збігається з думкою Олексія:
Цитата:
Сообщение от Алексей.ЛТ Посмотреть сообщение
Я бы назвал - Малярно-рихтовочный участок, если есть и другие подразделения. Если узко специализированное СТО (только малярка и рихтовка) то возможно Малярно-рихтовочный цех
Andry вне форума   Ответить с цитированием