Показать сообщение отдельно
Старый 17.09.2009, 18:10   #1
Слава
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 19.06.2009
Сообщений: 50
Вы сказали Спасибо: 11
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Печаль Прийняття на роботу без професії

Доброго дня, я іженер з охорони праці нещодавно перейшов із одного підприємства на інше. кадровика як такого немає, кадровими питаннями я незаймаюсь,займаеться помічник директора, але вона в цій кухні розуміє ще менше, мене от і хвилює питання, ми приймаємо працівників на роботу (робочі спецільності), а у цих людей немає ні посвідчення, ні діплома, ні запису у трудовій книжці про те що він працював раніше по такій спеціальності, яка нам потрібна, наприклад приймаємо (формувальник машинного формування, обрубщик, плавильник металу та сплавів та інше, ) їх потрібно навчати на підприємстві?(волокіта). де чітко написано чи ми можемо їх просто приймати по професії чи тільки учнями? або по диплому він слюсар-сантехник, а ми беремо як слюсар-ремонтник, які можуть бути покарання?чи наслідки? чи зараз на це ніхто недивиться аби людина була. Ато керівництво дивляться на мене круглимми очима і далі приймають кого попало, а я хочу показать де документально написано чи можна чи ні прийати таких працівників.я думаю ви мене зрозуміли.
Слава вне форума   Ответить с цитированием