Показать сообщение отдельно
Старый 14.09.2011, 12:17   #27
Irina FC
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 29.03.2011
Сообщений: 41
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 5 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Розповідаю все як є...
Працюю я в футбольному клубі-середнячку.
Приймали цього футболіста по неофіційному наказу одного з засновників, якому було всерівно будуть проблеми чи не будуть, можна чи ні - приймайте і все. Коли виникла ця проблема, я директор і бухгалтер радились що з ним робити. Вирішили, що бухгалтер його не відображає в числі прийнятих, я відповідно роблю щось з наказом і ЦЗ, а директор в разі перевірки з проблему з контрактом вирішить сама.
Коли мене призначили відповідальною за кадри і бухгалтер, який раніше цим займався передавав мені справи, я, м'яко кажучи була в шоці. Всі накази, з незрозумілою нумерацією, за 2 роки існування зберігалися в одній папці, про журнал реєстрації наказів ніхто і не чув, особових справ як таких і не було, особові картки працівників не велися, трудові книжки зберігалися в так званих особових справах. Журналу руху обліку ТК не було і взагалі до сьогоднішнього дня більшість працівників (переважно спортсменів приносять ТК вже при звільненні) При підписанні контрактів накази про прийняття на роботу не видавалися і т.д.

назву клубу не скажу, ще не дай Бог біду на себе накличу (перевірку) тьфу тьфу
Irina FC вне форума   Ответить с цитированием
Эти 4 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Irina FC за это полезное сообщение:
Mardge (14.09.2011), Trishka (14.09.2011), Мотя (14.09.2011), Наталья Р (14.09.2011)