Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2017, 15:37   #3
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 9,872
Вы сказали Спасибо: 4,171
Поблагодарили 9,388 раз(а) в 5,444 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от izumrud777 Посмотреть сообщение
...чи має право на матеріальну щорічну допомогу жінка, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3 років. Вона ж залишається працівником установи, але в наданні їй матеральної домопоги відмовили, посилаючись, що вона у відпустці по догляду за дитиною. Чи правильно це?
Правильно відмовили.
Матеріальна допомога виплачується під час щорічної відпустки тому працівнику, котрий зараз працює на місці жінки, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною.

Цитата:
Сообщение от izumrud777 Посмотреть сообщение
у якому нормативному документі можна про це почитати?. дякую
Закон "Про державну службу":
Цитата:
Стаття 54. Соціально-побутове забезпечення державних службовців
...2. Державним службовцям може надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.
Порядок надання та розмір такої допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.
Постанова Кабінету Міністрів України Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів":
Цитата:
2. Надати право керівникам органів...у межах затвердженого фонду оплати праці:
3) надавати працівникам матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника...
Andry на форуме   Ответить с цитированием