Показать сообщение отдельно
Старый 11.05.2019, 04:46   #68
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,576
Вы сказали Спасибо: 14,972
Поблагодарили 20,475 раз(а) в 10,190 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от sees Посмотреть сообщение
... на яку к-ть днів відпустки я можу розраховувати ? ...так як шкідливі умови праці ...
ЗУ "Про отпуска":
Цитата:
Стаття 7. Щорічна додаткова відпустка за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та її тривалість
Щорічна додаткова відпустка за роботу із шкідливими і важкими умовами праці тривалістю до 35 календарних днів надається працівникам, зайнятим на роботах, пов'язаних із негативним впливом на здоров'я шкідливих виробничих факторів, за Списком виробництв, цехів, професій і посад, затверджуваним Кабінетом Міністрів України.

Конкретна тривалість відпустки, зазначеної в частині першій цієї статті, встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від результатів атестації робочих місць за умовами праці та часу зайнятості працівника в цих умовах.
Я не могу ответить на Ваш вопрос в силу следующих обстоятельств:
Цитата:
Сообщение от sees Посмотреть сообщение
кол договір директор не дає читати говорить що (велика честь))),а атестацію на шкідливі умови праці організація пройшла бачу це по розрахунковій розпечатці -за шкідливість ,за роботу з дез засобами
1. КД Вы не читали, т.к. руководитель, не имея на то законного основания, не ознакомил Вас с ним, несмотря на норму КЗоТУ:
Цитата:
Стаття 29. Обов’язок власника або уповноваженого ним органу проінструктувати працівника і визначити йому робоче місце

До початку роботи за укладеним трудовим договором власник або уповноважений ним орган зобов’язаний:

1) роз’яснити працівникові його права і обов’язки та проінформувати під розписку про умови праці, наявність на робочому місці, де він буде працювати, небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, та можливі наслідки їх впливу на здоров’я, його права на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до чинного законодавства і колективного договору.

2) ознайомити працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку та колективним договором;

....
2. Расчетный лист - это не документы о проведенной АРМ.

Исходя из данных условий задачи - невозможно ответить на вопрос, согласна с коллегами.
Об АРМ можно почитать здесь:
http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=13058
О доплатах можно почитать здесь:
http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=5901
__________________
Сколько людей - столько и мнений.

Последний раз редактировалось Мотя; 11.05.2019 в 06:00.
Мотя вне форума   Ответить с цитированием