Показать сообщение отдельно
Старый 23.01.2010, 15:30   #14
Татьяна К.
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Татьяна К.
 
Регистрация: 20.11.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 1,833
Вы сказали Спасибо: 587
Поблагодарили 1,373 раз(а) в 716 сообщениях
Счастье

Цитата:
Сообщение от onassco Посмотреть сообщение
А вот если вы тоже потрудитесь перечитать, то буквально в 1.3 КП встретитесь с понятием "рекомендовано", а в ДКХП сплош и рядом понятие "основа"
1. Для працівників підприємств, до ТК яких на підставі ШР і наказів по кадрах були внесені записи про неіснуючі в Класифікаторі найменування професій, ніяких наслідків чинним законодавством не передбачено. Але, якщо працівник претендує на одержання пенсії за віком на пільгових умовах за роботу в шкідливих, небезпечних умовах, відповідно до ст. 13 ЗУ "Про пенсійне забезпечення" , то в цьому випадку важливо, щоб найменування роботи, посади відповідало найменуванню, передбаченому Класифікатором, інакше працівник може втратити право на одержання пенсії на пільгових умовах.
2. Для посадових осіб підприємства внесення до ШР назв посад, не передбачених Класифікатором, погрожує адміністративним штрафом у розмірі від 255 до 850 грн. за кожну посаду (ст. 41 Кодексу про адміністративні порушення).
3. Основа - те, на чому що-небудь тримається, грунтується, що є найважливішою частиною, провідним принципом, правило, джерелом виникнення, розвитком чого-небудь. (Тлумачний словник української мови).
4. п.4 ДКХП: "Довідник є нормативним документом, обов"язковим у питаннях управління персоналом на підприємстві..."
5. п.5 ДКХП: "Дов. застосовується як базовий елемент організації оплати праці..." (розряди, категорії).
6. п. 6 ДКХП: "Згідно вимогам чинного законодавства і на основі Довідника роботодавець розробляє та затверджує ПІ...".
7. п. 8 ДКХП: "У зв"зку з тим, що окремі кваліфікаційні х-ки містять тільки основні або типові завдання та обов"язки, роботодавець може доповнювати ПІ...".
"Думайте сами, решайте сами..."
__________________
"Я знаю тільки те, що нічого не знаю..." Сократ
Татьяна К. вне форума   Ответить с цитированием
Эти 6 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Татьяна К. за это полезное сообщение:
Lana_SZS (25.01.2010), onassco (26.01.2010), sirius-hr (01.06.2010), Ксюша13 (14.06.2012), Ситник Т (02.06.2010), Ханифа (24.01.2010)