Показать сообщение отдельно
Старый 06.07.2010, 19:06   #78
zlatka
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 03.07.2010
Сообщений: 2
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

А які правильні записи повинні насправді бути в трудовій працівника, виходячи з того, що він закінчив аграрний університет, служив в армії, працював в школі за основним місцем роботи, а з 2007р переведений в школі на роботу за сумісництвом. Одночасно підписав контракт на службу в Збойних Силах України. Нещодавно звільнений з лав Збройних сил.
Виправте мене, будь-ласка, якщо я помиляюсь:
1-2 записи про навчання і службу в армії повинні зробити за першим місцем роботи (в школі),
3. далі - зпис про прийняття на роботу в школу
4. запис про звільнення з роботи з посади тренера-викладача. Повинні поставити в школі печатку під записом про звільнення. Одночасно з наказом про звільнення повинні були видати наказ про прийом на роботу за сумісництвом і віддати трудову книжку працівнику. (на даний момент в його ТК стоїть запис "переведено на роботу за сумісництвом" і печатки немає)
5. в Збройних силах повинні були зробити запис про контрактну службу
6. в Збройних силах повинні зробити запис про розірвання чи припинення контракту і поставити печатку.
На даний момент кандидат в працівники намагається відновити записи в трудовій і йому потрібно керівництво до дій, куди звертатись. тому прошу мене виправити, коли що не так, щоб не наламав дров
zlatka вне форума   Ответить с цитированием