Показать сообщение отдельно
Старый 29.03.2007, 15:10   #26
Sunny
Участник HR-Лиги
 
Аватар для Sunny
 
Регистрация: 07.03.2007
Адрес: г.Киев
Сообщений: 17
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Уважаемый Алекс, спасибо большое, насчет лицензирования Вы правы (как я не додумалась посмотреть о лицензировании сразу? ) хотя в З.У. "О лицензировании некоторых видов хоз. деятельности" в 2001г. внесли изменения, раньше была фраза:
"надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом", а 2001г. ее заменили на:
"надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом загального користування (крім надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі)", и есть еще пункт
"надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі"
вроде бы предоставление услуг автомобильным транспортом (не такси) возможно без лицензии, однако есть:
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
ЛИСТ
від 11.09.2006 р. N 6582
Про надання роз'яснень
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув лист від 11.08.2006 N 44/01-452 щодо необхідності одержання ліцензії на надання послуг з перевезень пасажирів легковим автомобілем на замовлення та повідомляє наступне. ...
Враховуючи зазначене, повідомляємо, що суб'єкт господарювання, який здійснює вищевказані види робіт, повинен отримати ліцензію на надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом загального користування (крім надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі) або на надання послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі."
и хоть это только письмо, становится ясно, во избежание проблем:
лучше не выводить за штат водителя, сделав его СПД.
подряд получается тоже отпадает (в Договоре подряда необходимо будет описать услугу)...

Цитата:
Сообщение от esar
Так в чому сенс?
Частіше всього аутсорсингом користуються іноземні компанії, як мені поясняли, в них вважається що керівник(цтво) компанії при малому штаті має більшу можливість сконцентруватися на веденні бізнесу і не відволікатися на проблеми, пов’язані з людиною. Як сказав хтось із американських бізнесдіячів: "Мені була потрібна тільки пара рук, а я ще й отримав купу проблем"(не дослівно).
І ще існує думка, що з малим штатом компанія більш приваблива для інвестора. Також при продажі компанії, для покупців більш приваблива компанія з малим штатом.
Напевне існують ще причини... Якщо така послуга існує значить хтось вважає її потрібною...
Ще момент, за штат, як правило, не виводять спеціалістів, що дають компанії конкурентні переваги на ринку. Частіше всього виводять вантажників, різноробочих і т.п. якраз такий контингент де більш всього існує «текучка» і проблеми.
На форумі «робота плюс» Нинель (зареєстрована 09.11.2005р.) 13.11.2006р. під заголовком "некоторые законодательные комментарии по аутстаффингу" зробила цікавий аналіз-критику аутстаффинга з точки зору законодавства. Я не зі всім погоджуюсь, разом з тим, деякі аспекти дуже вдало підмічені, мені здається Вам буде цікаво.
__________________

Последний раз редактировалось Мотя; 08.03.2012 в 10:33. Причина: Объединила посты
Sunny вне форума   Ответить с цитированием