Показать сообщение отдельно
Старый 14.11.2011, 12:50   #82
еlena199945
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 14.11.2011
Сообщений: 7
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Asatan Посмотреть сообщение
Я считаю, что лучше начать регистрировать свою базу. Это не сложно (как оказалось, благодаря специалистам данного форума ) и совсем бесплатно.

А вот с первого раза могут и не зарегистрировать базу, мне пришел официальный отказ, цитирую:

...в меті відсутні посилання на нормативно-правові акти,положення, установчі чи інші документи, які регулюють діяльність володільця бази персональних даних, ....

Я дополнила (из статьи взятой с этого чудного сайта) и отправила, теперь 10 дней ждать, но думаю в этот раз все пройдет как по маслу.
Т.е в 1 раз вы перечислили цель обработки данных, но не указали нормативные акты?
(стаття 24 КЗпП України;
пункти 2–4 постанови Кабінету Міністрів України «Про трудові книжки працівників» від 27 квітня 1993 року № 301;
пункти 1.3 та 1.4 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58;
наказ Державного комітету статистики України та Міністерства оборони України «Про затвердження типової форми первинного обліку № П-2 «Особова картка працівника» від 25 грудня 2009 року № 495/656) ?

На какие ёще можно ссылаться?

Не могу также понять, что писать в пункте "Правові підстави відповідно до ст.11:
1) згода суб'єкта персональних даних на обробку його персональних даних,надана у формі документа на паперовому носії;

2) дозвіл на обробку персональних даних, наданий володільцю бази персональних даних відповідно до закону виключно для здійснення його повноважень.

Нужно ли ещё что-то писать?
еlena199945 вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо еlena199945 за это полезное сообщение:
ardnaskela020 (16.12.2011)