Показать сообщение отдельно
Старый 04.11.2014, 13:00   #14
nurika
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 05.03.2014
Сообщений: 9
Вы сказали Спасибо: 21
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня! Прошу допомогти вирішити дану ситуацію. Згідно проведеної інвентаризації на складі виявили недостачу по матеріальних цінностях. Завідувач складом, матеріально відповідальна особа, обіцяє все вияснити і виправити ситуацію – врегулювати питання по документах (можливо щось не проведено бухгалтерією), передати належним чином склад, все що по матеріальному звіті не вдасться закрити повернути в грошовому еквіваленті і після цього звільнитись за угодою сторін. Дирекція йде на зустріч і дає час (це знайомий-родич). Все в усній домовленості .
З 1-го вересня ми приймаємо нового працівника на посаду завідувача складом для передачі складу. А вже з 2-го «старий» працівник не виходить на роботу, на телефонні дзвінки не відповідає. Відправлені листи з проханням явитись на фірму і дати пояснення повертаються на фірму, ми табелюємо як НЗ. В підсумку передача складу не відбулась, недостача залишається відкритим питанням, на посаді завідувача складом числиться 2 працівники. В кінці жовтня працівник вийшов на зв'язок обіцяв директору все виправити , вияснити і все…знову затишшя. Підкажіть як бути. Можливо є якісь невідомі мені нюанси….але це все , що я знаю.
nurika вне форума   Ответить с цитированием