Показать сообщение отдельно
Старый 26.06.2020, 21:36   #450
aklockova
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 26.06.2020
Сообщений: 1
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Добрий день. Дуже прошу вас допомогти мені.
Я працюю в спеціальній школі-інтернат
Маю спеціальності
-Спеціальна "Дошкільне виховання "-кваліфікація -вихователь дітей дошкільного віку.
-Вища"Початкове навчання"- кваліфікація- вчитель початкових класів
-Друга вища "Вчитель дітей з вадами розумового розвитку ,корекційний психопедагог спеціальних дошкільних закладів".
Працюю на посаді вихователя з 2000 року, маю стаж майже 20 років, вищу кваліфікаційну категорію на посаді вихователя.
На підприємстві з'явилась вакантна посада вчителя 1 класу( діти з порушенням інтелектуального розвитку та розладом аутичного спектру).
Мене в усній формі керівництво поставило перед фактом,що переводять на посаду вчителя у звязку зі змінами істотних умов праці. Керуючись тим, що у мене є відповідна освіта.
Якщо я відмовлюсь, буду звільнена на підставі пункту 6 статті 36КЗпП
У мене є освіта "Вчитель початкових класів", але немає досвіду.
Чи можу я відмовити та залишитись на своїй посаді?
Я не можу зрозуміти,чому зміни істотних умов застосовуються саме до мене?Я сумлінно працюю на даній посаді з тривалим безперервним стажем роботи.
В закладі є працівники з такою самою освітою,як серед вихователів,так серед вчителів.Також є педагог, який працював на посаді вчителя початкоих класів, декілько років назад, але у звязку з тим , що не набрали дітей на клас, цей педагог пішов працювати вчителем математики,можливо було б повернути його на посаду вчителя початкових класів??? Є працівники з нижчою категорією,без спеціальної освіти.
Також у мене 2 дітей,один до 14 років, мій чоловік проходить службу за контрактом та знаходиться в ООС.
Я вважаю,що у мене є переваги залишитись на своїй посаді.
Допоможіть ,будь ласка,розібратися в ситуації.

Тепер на мене готують наказ,та запрошують на ознайомлення.
Але я знаходжусь у відпустці.
Як мені діяти?
Дякую

Последний раз редактировалось eloissa; 28.06.2020 в 12:51. Причина: объединила сообщения; пользуйтесь режимом правки, пожалуйста, если хотите дополнить свой пост
aklockova вне форума   Ответить с цитированием