Показать сообщение отдельно
Старый 03.08.2009, 12:17   #10
SlavikCS
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 05.06.2008
Сообщений: 70
Вы сказали Спасибо: 5
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

1. Ніде в нормативно правових актах немає терміну де б зазначалося скільки працівник повинен знаходитися часу в кадровому резерві щоб його зарахували на більш високу посаду, це вже за рішенням керівника органу. Список осіб, зарахованих до кадрового резерву, переглядається щороку в грудні. У разі необхідності до списку протягом року можуть бути внесені зміни у порядку, встановленому для зарахування до кадрового резерву. Просування по службі державного службовця, зарахованого до кадрового резерву, або такого, що пройшов стажування чи навчався в Українській Академії державного управління при Президентові України, може здійснюватися за рішенням керівника відповідного державного органу, поза конкурсом. (Постанова КМУ від 28.02.2001р. № 199)
Зміст наказу щодо призначення осіб, які були зараховані до кадрового резерву має бути таким:
Призначити (прізвище, ім'я, по батькові) з (число, місяць, рік) на посаду (назва посади) з окладом _______ грн. на місяць та із присвоєнням йому _____ рангу державного службовця, як такого, що був зарахований до кадрового резерву на цю посаду.
Думаю що можна в наказі чи розпорядженні зазначити «з врахуванням результатів щорічних оцінок»
2. Варіант за стажуванням. Відповідно до статті 19 Закону України "Про державну службу" постановою Кабінету Міністрів України від 01.12.94 р. N 804 затверджено Положення про порядок стажування у державних органах. Державний службовець після успішного закінчення стажування може бути переведений на посаду за рішенням керівника відповідного державного органу без конкурсного відбору або зарахований до кадрового резерву.
При призначенні на посаду видається наказ (розпорядження) такого змісту:
Призначити (прізвище, ім'я, по батькові) з (число, місяць, рік) на посаду (назва посади) з окладом ____ грн. на місяць з присвоєнням йому ____ рангу державного службовця, як такого, що успішно пройшов стажування.
SlavikCS вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо SlavikCS за это полезное сообщение:
simona (16.12.2011)