Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2012, 12:51   #9
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Перший абзац я не зовсім розумію. Тобто я не розумію, в чому проблема. В попередженні? В моєму випадку взагалі попередження не потрібне. Посаду щойно ввели, і товаришці вона відразу ж підійшла.
Шановна, я бачу, Ви зовсім заплутались. Перечитайте свої попередні пости, і Ви зрозумієте, що у першому абзаці я лише відповідаю на Ваше ствердження, що ця жінка у вас "начебто" працює.
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
переводити треба, як мені здається, бо вона прийшла з декрету.
Як вихід з "декрету" стосується переведення на іншу роботу? А при виході з щорічної відпустки працівника теж потрібно переводити?
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
В повідомлення за дві неділі заднім числом я не люблю гратися.
Це Ви про що?
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Я люблю гратися в нові посади.


У вашому випадку мова йде не тільки про ГРРЧ, а і про встановлення неповного робочого часу за ст.56 КЗпП. Ця стаття не передбачає жодних попереджень з боку власника. На прохання цієї жінки власник зобовязаний встановити НРЧ.

Якщо жінка буде працювати 8 годин на тиждень в зручний для неї час, то це ГРРЧ+підсумований облік+НРЧ.

Ви відмахнулись від методичних рекомендацій, хоча там описаний ваш випадок:

Цитата:
3.2 Робота в умовах ГРРЧ може бути організована за двома основними варіантами:

- при поденному обліку робочого часу працівник зобов'язаний додержуватися встановленої правилами внутрішнього трудового розпорядку тривалості робочого дня незалежно від його початку, закінчення та тривалості перерви на обід;

- при підсумованому обліку робочого часу працівник повинен відпрацювати встановлену відповідно до законодавства кількість робочих годин в обліковому періоді, який прийнято для підсумованого обліку робочого часу (тиждень, місяць, квартал, рік тощо). В цьому випадку протягом встановленого облікового періоду працівник повинен недопрацьовані впродовж тижня (місяця) години роботи відпрацювати в інший час, а у разі коли працівником за тиждень (місяць) відпрацьовано понад нормальну тривалість робочого часу, йому має бути надано відповідний час відпочинку.

При цьому тривалість роботи в окремі дні може бути як меншою, так і більшою у порівнянні з тривалістю робочого дня, встановленою правилами внутрішнього трудового розпорядку підприємства.
У вашому випадку встановлена трудовим договором тривалість робочого часу в тиждень буде 8 годин.

Для цього нікого нікуди переводити не потрібно.
Як вести облік робочого часу - вирішуєте самостійно.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием