Показать сообщение отдельно
Старый 26.04.2017, 19:29   #375
Fisher_and
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.02.2010
Сообщений: 327
Вы сказали Спасибо: 107
Поблагодарили 118 раз(а) в 89 сообщениях
По умолчанию

Добрий вечір. Потрібна порада. Виник в нас спір.
1.5 роки підприємство проводило роботи з вдосконалення та розробки перереліку бізнес-процесів, схем та матриць відповідальності і таке інше. Все розроблено, затверджено. Відбудуться реальні зміни. Результат - нова структура з 1 вересня. Нова структура - новий штатний розпис, нові посади, нові посадові та положення та відсутність окремих підрозділів та посад.
Я пропоную після затвердження структури та штатного розпису видати новий наказ - в зв'язку із змінами у організації праці та виробництва, запровадженням нової системи управління, організаційної структури підприємства скоротити наступні підрозділи та посади. Попередити працівників про майбутнє скорочення у зв'язку із змінами у організації виробництва та праці та одночасно запропонувати їм нові посади. Ті хто відмовиться, ще протягом 2 місяців будуть отримувати пропозиції.
І тут саме цікаве, я кажу, що ми можемо перемістити окремих працівників без попередження так як у них не відбулось жодних істотних змін (крім назви підрозділу - був Депратмент організаційної роботи на бажання керівника змінили назву Департамент з організації роботи) - суть діяльності підрозділу не змінювалась. Чи вірно я думаю. Чи краще всіх попереджати та пропонувати нові посади.
Дякую.
Fisher_and вне форума   Ответить с цитированием