Показать сообщение отдельно
Старый 26.05.2015, 16:20   #411
Розмарин
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 02.02.2011
Сообщений: 51
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 14 раз(а) в 7 сообщениях
По умолчанию

Шановні колеги, потрібна Ваша допомога.

Не можу вирішити, чи я правильно розумію п.16 ст. 25 ЗУ "Про відпустки".
"Стаття 25. Відпустка без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов'язковому порядку
Відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов'язковому порядку:
...16) працівникам, які не використали за попереднім місцем роботи щорічну основну та додаткові відпустки повністю або частково і одержали за них грошову компенсацію, - тривалістю до 24 календарних днів у перший рік роботи на даному підприємстві до настання шестимісячного терміну безперервної роботи;"

Умова задачі: Працівник прийнятий на роботу 14.01.2015 року за переведенням, а за попереднім місцем роботи він отримав грошову компенсацію за 17 к.д. щорічної відпустки.

Наскільки я розумію, він має право на отримання відпустки без збереження з/п за цією підставою тривалістю 17 к.д. в період з 14.01.2015по 13.07.2015 року (тобто до настання шестимісячного терміну безперервної роботи). І ці дні він має додатково до 15 к.д., передбачених ст.26 зазначеного закону.

Чи можливо я помиляюсь, і він може використати 24 к.д. впродовж першого року роботи на підприємстві (тобто протягом робочого року).
Ну і звичайно +15 к.д. за ст.26 (за угодою) до кінця календарного року.
Розмарин вне форума   Ответить с цитированием