Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2010, 12:06   #1
KLarisa
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 09.10.2008
Сообщений: 59
Вы сказали Спасибо: 74
Поблагодарили 27 раз(а) в 8 сообщениях
Печаль Звільнення держслужбовця за п.2 ст.40 КЗпП

Доброго дня!Держслужбовець принесла довідку ЛКК,запропонували вакантну посаду-відмовилась, склали акт про відмову, згода профкому на звільнення-наказ на звільнення за п.2 ст.40 КЗпП України/Питання:
1.В наказі я зазначено: відділу бух.обліку здійснити повний розрахунок відповідно до п2.ст.40. ЧИ ПОТРІБНО В НАКАЗІ ВКАЗАТИ ПРО ВИПЛАТУ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ В РОЗМІРІ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОЇ З/ПЛ? Чи якщо вказана стаття, бухгалтерія без вказівки обовязково повинна виплатити вихідну грошову допомогу в розмірі середньомісяч.з/пл?
2.Працівниця буде подавати документи на призначення пенсії держслужбовця.(стаж д/сл понад 20 років).В наказі я вказала, що в разі виходу на пенсію держ.службовця виплатити 10 посадових окладів.Тобто принесе довідку з пенсійного- тільки тоді виплатимо 10 посад.окладів.
Бухгалтерія говорить, що не виплатить 2 грошові допомоги!Доводять керівництву що я не права....
Я розумію так:1.Звільнення за п.2 ст.40 з обовязковою вилатою середньомісячної з/плпрацівнику незалежно чи держслужбовець чи працівник, тобто за ст.44 КЗпП -стосується роботодавців любої форми власності.2.Право на виплату 10 окладів настане, коли працівниця принесе довідку з пенсійного фонду, де вказано, що їй призначена пенсія ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ.Тому що хто знає як складеться життя і може завтра людині запропонують високу посаду в іншому органі та вона передумає ідти на пенсію...
Лист Мінпрацівід 17.09.2009 р. N 396/13/155-09 "Щодо виплати грошової допомоги при достроковому виході на пенсію" це підтверджує, хоча там розглядається п.1.ст.40-але це я думаю стосується і п.2.ст.40. В наказі про звільнення я повинна вказати пункт, що в разі виходу на пенсію державного службовця виплатити 10 окладів(згідно ст.37 ЗУ "Про держслужбу"), тому що після звільнення окремим наказом про 10 окладів видати не можемо, тому що працівниця вже не перебуває в стосунках з органом...
ДОПОМОЖІТЬ, на роботі війна по цьому питанню.....
KLarisa вне форума   Ответить с цитированием