Показать сообщение отдельно
Старый 10.08.2014, 15:57   #453
NaTata
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 10.08.2014
Сообщений: 2
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка!!! 21.07.14 працівниця написала заяву "прошу звільнити мене за власним бажанням 04 серпня 2014", в той же день зробили наказ, вона ознайомилася. 01 серпня не вийшла на роботу, сама не дзвонила, зателефонував чи то чоловік, чи то ще хтось з родичiв (подробиць не знаю дзвонила не в кадри, а директору) і повідомили що вона в лікарні на лікарняному. Також, начебто вона ще й вагітна, але офіційно вона це нікому не говорила, так типу "по секрету" деяким. 04 серпня ми все одно зробили остаточний розрахунок, компенсацію за невик. відпустку, зп за серпень не нараховували так як її не було на роботі, перерахували на картку і відправили по пошті копію наказу з її підписом і розрахунковий листок. а 06 серпня отримали поштою лист з її заявою про відкликання заяви на звільнення і довідку з поліклініки, що вона вагітна, також у листі вона повідомляє що вона на лікарняному. Лист цей вона відправила 01 серпня. Які можуть бути наслідки для підприємства, чи ми все зробили за законом?
Буду дуже вдячна за допомогу!
NaTata вне форума   Ответить с цитированием