Показать сообщение отдельно
Старый 27.01.2016, 16:56   #78
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Написати то можна, але якщо її ТК і досі знаходиться там, то навряд чи хтось вам зможе про це сказати - облік ТК майбутніх пенсіонерів там не ведеться (тому що не передбачений жодним НПА), а кому саме з працівників пенсійоного фонду вона два роки тому віддала свою ТК (якщо віддала!) - знає лише вона сама,тому сама вона і повинна її там забрати і повернути на підприємство.
І мені досить дивно, що за два роки ви так не змогли витребовувати з неї ту ТК, а чекали, коли вона прийде звільнятися...
У такій ситуації слід подати докладну директору, директор доручив би їй повернути ТК, у випадку невиконання - притягнути її до дисциплінарної відповідальності і повторно наказав би повернути ТК на підприємство у визначений термін. Якщо повторно не виконала розпорядження директора і не повернула б - звільнити, а не слухати обіцянки і чекати два роки. І хай би потім йшла і скаржилася куди завгодно - у вас є її заява з проханням тимчасово видати на руки ТК для оформлення пенсії, є доповідна і наказ директора про необхідність повернення ТК, що свідчить про те, що ви вжили усіх можливих заходів для вирішення проблеми.
Ваша вина лише в тому, що своєчасно не стребували повернути ТК, бо зовсім її не давати - це не вихід. Тут є певна колізія - хоча 58 Інструкція і забороняє видавати ТК працівникам до звільнення, у Пенсійному свої інструкції, і без оригіналу ТК пенсію оформити не вдається. Я теж часто вимушений порушувати Інструкцію і видавати працівникам ТК для оформлення пенсії, але такого, щоб вони її мені не повернули ще жодного разу не було...
Andry вне форума   Ответить с цитированием