Показать сообщение отдельно
Старый 22.11.2013, 14:19   #159
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,576
Вы сказали Спасибо: 14,972
Поблагодарили 20,475 раз(а) в 10,190 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Нікіта Посмотреть сообщение
вибачайте,будь-ласка, якщо висловлююсь не зрозуміло
Ничего страшного - разберемся, потихоньку.
Цитата:
Сообщение от Нікіта Посмотреть сообщение
чи можна обійтися без атестації робочих місць?
Нет, если Вы хотите, чтобы работники получили льготную пенсию.
Я бы Вам рекомендовала изучить эту тему более внимательно.
Цитата:
Сообщение от Нікіта Посмотреть сообщение
А прописати права працівників, які заслуговують на пільгове пенсійне забезпечення, та додаткову відпустку в колективному договорі ?
Прописать-то в КД можно все, что угодно - лишь бы было на пользу работникам, но без АРМ - это будут уже называться не дополнительные отпуска за шкидливи умови, а отпуск согл. КД, а там - пишите хоть по 10 к. дней...
И потом, если Ваш собственник не хочет нести ответственность за нарушение ЗУ "Про охорону праци", то он просто обязан проводить аттестацию...
Цитата:
Стаття 13. Управління охороною праці та обов'язки роботодавця Роботодавець зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.
З цією метою роботодавець забезпечує функціонування системи управління охороною праці, а саме:
...
організовує проведення аудиту охорони праці, лабораторних досліджень умов праці, оцінку технічного стану виробничого обладнання та устаткування, атестацій робочих місць на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці в порядку і строки, що визначаються законодавством, та за їх підсумками вживає заходів до усунення небезпечних і шкідливих для здоров'я виробничих факторів;
Цитата:
Сообщение от Нікіта Посмотреть сообщение
Але я не знаю, як цей розділ оформити, як це все правильно прописати, яким документом обгрунтувати?
Да прописывается это просто и ясно:
Цитата:
...
Предоставлять дополнительные отпуска в соответствие с законодательством Украины: - за работу с вредными и тяжелыми условиями труда;
- за особый характер работы;...
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Мотя за это полезное сообщение:
Нікіта (22.11.2013)