Показать сообщение отдельно
Старый 27.09.2018, 13:00   #387
Каренина
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для Каренина
 
Регистрация: 20.08.2015
Сообщений: 258
Вы сказали Спасибо: 134
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию

Дякую, шановні колеги! Але питання про завідувача ФП для мене залишається відкритим. У газеті "Бухгалтерія: бюджет"№ 36 зазначено: «Оскільки ФАП є структурним підрозділом закладу охорони здоров’я, то для завідувача ФАП професійна назва роботи згідно з Класифікатором професій буде «Начальник (завідувач) структурного підрозділу медичного закладу» (код КП — 1229.5, коду ЗКППТР немає). В трудовій книжці (штатному розписі) зазначають конкретне місце роботи, тобто зазначаємо «завідувач фельдшерсько-акушерського пункту».
Але згідно кваліфікаційних характеристик професій до «Начальник (завідувач) структурного підрозділу медичного закладу» наступні вимоги: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина". Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією за профілем структурного підрозділу. Я спілкувалася по телефону зі спеціалістом, який надав коментар, щодо кваліфікаційних вимог вона відповіла, що до чого тук кв. вимоги, до посади завідувача ФП підходить тільки вище зазначена професія у КП, тому і керуйтесь цим.
Навіть не знаю, що й робити, чого дотримуватися? Яка Ваша думка?
Каренина вне форума   Ответить с цитированием