Показать сообщение отдельно
Старый 23.06.2010, 08:29   #27
sawynia
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 01.09.2008
Сообщений: 10
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Все вище написане - вірно.

Я згідно з тим, що ТП - творча професія... ну але погодьтесь..що є норми поведінки працівника і однією з норм є вчасний прихід на роботу... він може не бути таким жостким як на виробництві з конвеєрною лінією... але дисциплінувати своїх працівників трошки хочеться.. ну принаймні для того, щоб вони розуміли що в компанії порядок... а не бардак...

Забула наголосити, якщо працівник подвзонить (завчасно) і попередить про запізнення через якусь ситуацію... корки/прорвало труби/проспав... то я проставляю в нашій системі "не запізнення". Тому 5% про які шла мова... це не норма.. це вже ті..які запізнились і не попередили...

Я собі подумала.. робити вибірку серед працівників за місяць...якщо в працівника більше ніж два запізнення в місяць... без поважних причин (бо якщо працівник попередив про запізненя через форс-мажор, то запізненням воно не рахується), то наступний місяць працівник має приходити на 15 хв раніше і.т.д.... або йому приписуються "громадсько-виправні" роботи..по офісу ..наприклад деколи треба обмотати на складі шоколадку з шампанським скотчем "АКЦІЯ"... окремих людей для такого нема ( це правда не часто буває) ..
sawynia вне форума   Ответить с цитированием