Показать сообщение отдельно
Старый 17.02.2016, 11:03   #1
HR_Nataliia
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для HR_Nataliia
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: г.Луцк
Сообщений: 86
Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 15 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию Як знайти інженера-нормувальника?

Доброго дня шановні формчани! Прошу допомоги. Мені на підприємство харчової промисловості потрібно підібрати інженера з організації та нормування праці. Так як наші навчальні заклади не готують таких працівників і хороших спеціалістів можна знайти уже на пенсії і вони не хочуть вже працювати (це мій такий досвід). Мені потрібно підібрати з бугалтерів, напевно. Допоможіть може в кого є які тести. Я розумію що ця людина повинна мати здатність навчатися, бути педантичною в роботі, розуміти що від її обліку нараховуватиметься зарплата звичайним робітникам (тарифна система оплати), повинна Знати як знімаються норми(цього мало хто знає). Попередній мій підбір з тріском провалився. Через рік роботи даний працівник звільнилася, бо ведення штатного розпису виявилось для неї непосильною ношою. Вчити в мене не буде кому. Це жах! Які мені тести краще провести? кейси - це зрозуміло, але я також розглядатиму варіанти без досвіду роботи... тому запитую, якими тестами можу скористатися. не хочу помилитись знову.
HR_Nataliia вне форума   Ответить с цитированием