Показать сообщение отдельно
Старый 22.07.2008, 11:26   #11
good-girl
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 06.03.2006
Адрес: Москва, Киев
Сообщений: 15
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Ніяк не можу розібратися з ненормованим робочим днем та дати змістовну відповідь колегам та керівництву.
З одного боку, ненормований робочий день застосовується для осіб, які на власний розсуд розподіляють час для роботи, а з іншого, на осіб з ненормованим робочим днем поширюється затверджений на підприємстві графік роботи. Як так може бути?
: І як об'єктивно виміряти регулярність чи нерегулярність затримок на роботі, щоб відокремити неномований робочий день від понаднормової праці і заплатити працівникам справедливу компенсацію?
Чи правильно я розумію, що понаднормовою може бути тільки та робота, необхідність виконання якої у понаднормовий час була попередньо закріплена керівником підрозділу/підприємства у наказі із зазначенням чіткого списку працівників, залучених до виконання такої роботи, а також із посиланням на одну з підстав, зазначених у ст. 62 КЗпП України?
Якщо так, то офіційно провести понаднормову роботу у типовій комерційній компанії практично неможливо.
Як оплачуєте понаднормову роботу Ви, шановні колеги? І як Ви розрізняєте роботу зроблену у рамках ненормованого робочого дня і понаднормову роботу?
Заздалегідь дуже вдячна! Сама я зовсім заплуталась
good-girl вне форума   Ответить с цитированием