Показать сообщение отдельно
Старый 26.09.2019, 09:02   #74
upw
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 23.09.2019
Сообщений: 7
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня! Я звернувся до колег, які стикалися на практиці з питанням підрахунку кількості днів відпустки за шкідливі умови праці. На жаль, допомоги від практиків не отримав, а лише нападки від тих, хто цим не займався. Жаль... Правда, жаль. Перший раз звернувся на форум. І скоріш за все в останній. Буду доходити до істини так, як це робив завжди: самостійно, з використанням, за потреби запиту до офіційних установ.
До речі, в колдоговорі вказується максимальна кількість днів відпустки за шкідливі умови праці. Реальна кількість днів цієї відпустки за робочий період залежить від фактично відпрацьованого часу в шкідливих умовах. Ніхто при цьому колективний договір не порушує.
Я прийшов в цю компанію, де виникло дане питання, лише кілька місяців тому. Раніше з цим питанням не стикався. По факту тут до цих пір вівся розрахунок кількості днів відпустки за роботу в шкідливих умовах праці, виходячи із фактично відпрацьованого часу в робочих днях. Я засумнівався, що це правильно. Бо все ж таки я кадровик, хоча у Вас, колеги, виникли сумніви через наведені робочі дні відпустки. Я ще задумався з цього приводу вказувати чи ні: вкажу - покажу свою непрофесійність кадровика. Але, думаю, вкажу. Бо є у мене ідея (а можливо, на практиці хтось уже з цим стикався, то ці цифри пригодяться для розрахунку), як все-таки довести, що підрахунок відпустки за шкідливі умови праці, виходячи з розрахунку за фактично відпрацьований час в робочих днях, хибний.
На жаль, ніхто з тих, хто таку практику мав, не відгукнувся.
Тому тема закрита. Всім дякую.
upw вне форума   Ответить с цитированием