Показать сообщение отдельно
Старый 07.12.2011, 16:30   #305
korelija
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для korelija
 
Регистрация: 13.07.2007
Сообщений: 363
Вы сказали Спасибо: 167
Поблагодарили 101 раз(а) в 46 сообщениях
По умолчанию Чи вважається прогулом?..

Доброго дня, шановні форумчани. Хотілося б порадитись із Вами з наступного питання: маємо працівницю, яка вийшла у відпустку по вагітності та пологах по закінченню цієї відпустки на роботу вона не з'явилась, заяву про відпустку по догляду за дитиною до трьох років не писала, наказ не підписувала, свідоцтво про народження дитини не приносила. На підприємстві, однак не ведеться облік та реєстрація заяв від працівників. Повідомлення про те, чому вона не з'являлась на роботі було надіслане аж у вересні (помилка та неуважність кадровика). Зараз вона з'явилась на підприємстві із вимогою надати довідку про доходи та наказ про ту відпустку для отримання соціальної допомоги. На її місце був прийнятий працівник тимчасово. У випадку відмови нами - планує звернутись в суд - крім іншого,аби ми оплатили їй час з квітня до тепер ,коли вона не була на роботі - мовляв прогулу не було, " Я думала, що я у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років". Скажіть чи маємо ми право наполягати на позиції прогулу, якщо однак її повідомлено про це не було до вересня місяця,якщо діло дійде до суду, в чому я майже переконана.
__________________
Істина має усміхатися, щоб бути привабливою
korelija вне форума   Ответить с цитированием