Показать сообщение отдельно
Старый 13.02.2008, 16:54   #12
chsm07@mail.ru
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для chsm07@mail.ru
 
Регистрация: 28.12.2007
Адрес: г.Киев
Сообщений: 1,311
Вы сказали Спасибо: 173
Поблагодарили 1,245 раз(а) в 566 сообщениях
По умолчанию

Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей
Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до
15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій
матері ... надається щорічно додаткова
оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних днів без урахування
святкових і неробочих днів ...
Ця стаття закріплює за нею право на додаткову відпустку.
Тепер перейдем до обов"язків адміністрації:
1.Черговість надання відпусток визначається графіками, які
затверджуються власником .....При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку.
При складанні графіка відпусток повинні враховуватись всі види відпусток на які працівник має право (интереси працівників), вне залежності від того буде він ними користуватися чи ні.
2.
Цитата:
Конкретний період надання щорічних відпусток
у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником який зобов'язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як задва тижні до встановленого графіком терміну.
адміністрація повинна узгодити з працівником конкретний період надання щорічних відпусток , я це розумію так, якщо працівник має право на щорічну осн. відпуску 24 к.д. та додаткову відпуску на 7 к.д. всього 31 к.д. то адміністр, повинна з ним узгодити цей період та внести відповідні дати початку та закінчення відпуски до графіку і потім письмово повідомити його за два тижні.
А тепер хочу ПІДСУМУВАТИ ВИКЛАДЕНЕ: такої ситуації не виникло-б якби адміністрація виконувала всі вимоги Закону і інформувала працівників про їх права на щорічні основні та додаткові відпустки.
Я вважаю, що на таку компенсацію вона має право у відповідності до ст.24 Закону Про відпустки:
За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється
грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові
щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24
календарних дні.
chsm07@mail.ru вне форума   Ответить с цитированием