Показать сообщение отдельно
Старый 28.12.2007, 16:42   #6
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от chsm07@mail.ru
Поняття зміна істотніх умов праці і переведення в різних варіантах і ніяким чином не змішані, (поскільки це абсолютно різні поняття),а розділені по суті і правовим наслідкам.
А в попередньому своєму пості ви написали:
Цитата:
Варіант 1(адміністративний).
Якщо це переведення на нищу посаду, то це зміна істотних умов праці,(зміна розміру оплати праці)

Цитата:
ст.33 КЗПП, до Вашого відома, регламентуе "Тимчасове переведення працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором". Про це мова не йдеться, поскільки питання поставлено про постійне переведення на іншу роботу.
Так. А я хіба стверджувала протилежне? Я навела цю статтю тільки як приклад, коли можна переводити працівника без його згоди на іншу посаду.

Цитата:
Поясніть в такому разі tata_onischuk,як експерт, як можливо перевести працівника на нижчу посаду з дотриманням всіх норм законодавства. Я Ваших esar прпозицій не бачу.
Я принципово не даю готових рецептів з питань, відповіді на які лежать на повкрхні (прямо прописані в КЗпП У). Якщо кадровик не навчиться читати нормативні документи, то він не навчиться самостійно працювати. Не буду ж я стояти у кожного за плечем і кожну хвилину підказувати.

А tata_onischuk, на мій погляд, здатна самостійно (якщо вона цього хоче) зробити висновок із змісту частини першої ст. 32: "Переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, ... , допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у статті 33 цього Кодексу та в інших випадках, передбачених законодавством."
esar вне форума   Ответить с цитированием