Показать сообщение отдельно
Старый 01.10.2010, 15:33   #20
MAZYTIK
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для MAZYTIK
 
Регистрация: 03.06.2010
Адрес: м. КРЕМЕНЧУК
Сообщений: 266
Вы сказали Спасибо: 282
Поблагодарили 210 раз(а) в 98 сообщениях
По умолчанию

Мотя! Я з Вами погоджуюся повністю..., за умови підтвердження факту перебування даного інспектора у відпустці, проблеми звичайно можуть бути, своїм коментарем та баченням зазначеної проблеми, я хотів довести до ТС безнадійність їхньої ситуації!

Всі "внутрішні" розяснення Міністерства праці з цього приводу, все ж таки дають зрозуміти, що державний інспектор праці, як уповноважена особа має повне право здійснювати вказані перевірки навіть в період перебування у відпустці!
Як приклад наведу ситуацію (можливо у Вас будуть сумніви, але спробуйте вловити суть):
Інспектор праці перебуваючи у відпустці, йде по вулиці і бачить, як хтось використовує працю неповнолітніх на будівництві!!!!, за умови ідеального інспектора він не має право пройти мимо, а просто зобовязаний припинити беззаконня, - заходить до адміністрації і представляється і ось саме з цього моменту можна вважати, що перевірка розпочалася.

Виникає питання, де тут перевищення повноважень і зловживання владою?
Я і сам розумію, що критики на дану ситуацію мені не оминути, але спробуйте зрозуміти, яка саме суть була передумовою створення даної організації, а те що їх "похерели" і навіть не узаконили інспекцію, це вже інша історія!!!
MAZYTIK вне форума   Ответить с цитированием
Эти 4 пользователя(ей) сказали «Спасибо» MAZYTIK за это полезное сообщение:
anatol_ua (01.10.2010), kadrovka (10.01.2011), Mardge (01.10.2010), Мотя (02.10.2010)