Показать сообщение отдельно
Старый 06.07.2016, 10:03   #505
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от nIKSON Посмотреть сообщение
...підтвердити документально переїзд не можу...
У Науково-практичному коментарі до законодавства України про працю (видання шосте) зазначено:
Цитата:
...Випадки, коли на власника покладається обов’язок звільнити працівника в строк, про який він просить, перелічені в ст. 38 КЗпП. Усі вони об’єднані однією загальною ознакою – неможливістю для працівника продовжувати роботу, яка виявляється, зокрема, у такий спосіб:
1) переїзд на нове місце проживання. Очевидно, він повинен бути чимось підтверджений. Підтвердженням у цьому випадку можуть бути документи, наприклад, ті, що свідчать про зняття з реєстрації за попереднім місцем проживання...
Цитата:
Сообщение от nIKSON Посмотреть сообщение
... я залишаюсь прописаний за місцем теперішнього проживання, а проживати буду в іншому місці у сестри вдома
Проживання в іншому місті без реєстрації є порушенням паспортного режиму, відповідальність за яке передбачена ст.197 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
Цитата:
Стаття 197. Проживання без паспорта
Проживання громадян, зобов'язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Andry вне форума   Ответить с цитированием