Показать сообщение отдельно
Старый 07.08.2015, 08:39   #5
Агрич
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 01.03.2013
Сообщений: 72
Вы сказали Спасибо: 38
Поблагодарили 23 раз(а) в 15 сообщениях
По умолчанию

десь, хтось, колись, щось таке, мені розповідав, я коротко опишу а ви зрівняйте:
в результату росту конкуренції на ринку зона комфорту підприємства була порушена, замаячила страшна перспектива зниження прибутку, який власник підприємства звик отримувати вчасно і у визначеному обємі, у відповідь директор підприємства проаналізував роботу і результативність ввіреного підприємства в порівнянні з конкурентами, з цього вийшло, що конкуренти мають в два рази менший штат і захопили практично аналогічну долю ринку, при цьому їх продукція має вищу ціну при аналогічній якості, тому директор прийшов до висновку, що проблема в колективі, тут то і знадобився менеджер по персоналу)))
менеджер отримав аналогічну з вашою задачу і дійшов наступного висновку:
половина колективу звикла працювати в комфортних умовах, при яких клієнт не втече...(це були в основному старожили), ще частина працівників просто робили як робиться, залежні від обємів продажу працівники відреагували перші, але занадто однобоко. Загалом потрібні були зміни, але більшість працівників не хотіли міняти свій стиль роботи, адже він був виважений роками і ще досі добре працює)) при цьому будь-які нововедення доволі аргументовано ці працівники відкидали, скінчилось все тим, що звільнили менеджера по персоналу, точну причини не знаю, але загалом за те що той хотів змінити систему, а підприємство протрималось ще 2 роки ніби, а працівники розбіглись по конкурентам)))
на сайті є хороша стаття про єтапи розвитку компанії але я її неможу знайти там ще піраміда така цікава в ній добре ілюструє, вона б Вам допомогла, раджу пошукати!
Агрич вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Агрич за это полезное сообщение:
Andry (07.08.2015), Joanna (08.08.2015)