Показать сообщение отдельно
Старый 17.09.2019, 14:00   #255
Розмарин
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 02.02.2011
Сообщений: 51
Вы сказали Спасибо: 10
Поблагодарили 14 раз(а) в 7 сообщениях
По умолчанию

Шановні колеги, потрібна Ваша думка з наступного питання.

В одному з відділів підприємства є 20 шт.од. за посадою "фахівець". Фактично працює 20 працівників, з них 5 перебувають у відпустках для догляду за дитиною.
Наразі переглядається Штатний розпис, і планується зменшити кількість штатних одиниць до 15. По факту відбувається скорочення чисельності працівників за посадою "фахівець".
Безумовно, 5 "декретчиць" залишаються на посадах, а 5 фактично працюючих працівників підлягають вивільненню відповідно до п.1 ст.40 КЗпП.
Однак оскільки є відповідні "декретні" посади, ми маємо запропонувати їх працівникам, що підлягають вивільненню.
І от я трохи спантеличена: як ми можемо пропонувати переведення на посаду "фахівця", якщо вони вже працюють на посаді фахівця"? (Я не знаю такого явища в законодавстві, як переведення на іншу одноіменну штатну одиницю) Змінюється лише характер трудового договору - був безстроковий, а стає строковий.
Чи може тоді ми маємо провідомляти не про наступне вивільнення, а про зміну істотних умов праці, а саме продовження роботи на посаді фахівця на умовах строкового трудового договору?
Буду вдячна за Ваші коментарі.
Розмарин вне форума   Ответить с цитированием