Показать сообщение отдельно
Старый 18.06.2019, 09:05   #159
eloissa
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для eloissa
 
Регистрация: 26.10.2008
Адрес: Одесса
Сообщений: 2,180
Вы сказали Спасибо: 779
Поблагодарили 1,748 раз(а) в 1,213 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
По логіці - а якщо на неї поклали б обов'язки мити підлогу та виносити сміття, у вас були б сумніви, чи є тут зміна основних посадових обов'язків, чи немає?
То якби... але ми розглядаємо обов'язки, які пов'язані з основними, так би мовити, розширення основних обов'язків, у зв'язку зі зміною в законодавстві (Закон про мову). Це ж державна служба. А державний службовець повинен сумлінно виконувати доручення керівництва в межах своїх повноважень. Коли я служила державі (давно було, на щастя) у мене багато разів з'являлися такі додаткові обов'язкі, тому що прийняли таку-то Постанову, або такий-то Закон... Ці додаткові обов'язкі були безпосередньо пов'язані з моєю роботою, тому - як хочеш, але виконуй. Бо попереду ж премія, або щорічна оцінка, або атестація державних сужбовців
Я щиро бажаю цьому фахівцю відстояти свої права. Але дуже сумніваюсь, що в умовах міністерства таке можливо. Бо коштів нема, вакантної посади нема, економії ФЗП нема... і таке інше. Тут єдиний засіб - наполягати на тому, що погодження документів - це персональна відповідальність, не передбачена для рядового фахівця. Може якусь доплату вийде отримати
__________________
Правд много, а истина одна) Мы найдем ее, уважаемые коллеги!

Последний раз редактировалось eloissa; 18.06.2019 в 11:24.
eloissa на форуме   Ответить с цитированием