Показать сообщение отдельно
Старый 08.07.2011, 16:43   #78
Janga
Участник HR-Лиги
 
Аватар для Janga
 
Регистрация: 26.01.2007
Адрес: Донецк
Сообщений: 33
Вы сказали Спасибо: 30
Поблагодарили 37 раз(а) в 6 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Yagusha Посмотреть сообщение
Огромное спасибо за помощь!
Добрый (близящийся к вечеру) день, всем форумчанам.
Прошу Вашей помощи. Подскажите ничего ли я не упускаю или делаю что-то лишнее
Итак: на новом месте работы столкнулась с такой ситуацией...
Все сотрудники по всем документам (ШР, приказы, записи в ЛК и ТК, табель УРВ) проходят как менеджеры по продажам.
Я:
1. издаю приказ о приведении в соответствие с КП ДК003:2010 и внесении изменений во все учетный документы.
2. Издаю приказ об изменении ШР (вывожу мен. продов и ввожу мен. по сбыту)
3. Издаю приказ о переводе сотрудников на должность мен. по сбыту.
4. Делаю запись в ТК на основе приказа о переводе.
Что смущает: в своем посте № 15 Anatol_ua пишет
Вот тут я катеґорически против !!!
Мы же никого никуда не переводим...
Запись в ТК конечно сделаем, но не о переводе,
а о переименовании должности с целью приведения её названия в соответствие с ДК003:2010...
НО Згідно з Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників
Виправлення у зв.язку з невідповідністю запису про назву професії
(посади, виконуваної роботи) Класифікатору професій
У додатку*4 наведено приклад виправлення невідповідності Класифікаторові професій назви професії в штатному розписі та наказі про прийняття працівника на роботу, на підставі яких було внесено запис у трудову книжку. Виправлення було здійснено в такому порядку:
видано наказ про внесення до штатного розпису необхідних змін із зазначенням дати їх внесення;
видано наказ про переведення працівника з дня внесення змін до штатного розпису з посиланням на наказ про внесення змін до штатного розпису;
зроблено запис у трудовій книжці про переведення працівника на посаду відповідно до зміненого штатного розпису на підставі наказу про переведення.
Слід зазначити, що запис, який було внесено в трудову книжку під час прийняття працівника на роботу за професією, назву якої було згодом змінено у зв.язку з невідповідністю Класифікатору професій, не визнається недійсним. При цьому якщо працівник має право на пільгову пенсію, робота на такій посаді засвідчується довідкою про характер виконуваної роботи.

и вот я потерялась. Прошу Вашей помощи. Все ли я делаю правильно? Или прочитав кучу постов по форумам сама себя запутала.
Спасибо.
Janga вне форума   Ответить с цитированием