Показать сообщение отдельно
Старый 09.07.2011, 23:13   #163
Befis
Эксперт HR-Лиги
 
Регистрация: 12.07.2010
Сообщений: 2,719
Вы сказали Спасибо: 3,569
Поблагодарили 5,050 раз(а) в 2,081 сообщениях
По умолчанию

Внесу пару "ноток" ....
1.
Цитата:
Журнал «Справочник кадровика»
2005, № 1, стор. 60

На ваші запитання відповідає заступник начальника Управління кадрового забезпечення Міністерства праці та соціальної політики України Людмила Георгіївна КОСАКІВСЬКА


Студент 3-го курсу денного відділення інституту був прийнятий на роботу на підприємство, де йому завели трудову книжку. Чи потрібно вносити в трудову книжку запис про період навчання в інституті після закінчення навчання? Якщо так, то хто вносить цей запис — підприємство чи навчальний заклад?

Оскільки трудову книжку працівника заведено на підприємстві під час навчання його у вищому навчальному закладі, запис про час навчання за бажанням працівника може бути внесено в трудову книжку лише після звільнення його з цього підприємства під час працевлаштування на нову роботу. Такий запис вноситься до трудової книжки відповідно до пункту 2.18 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29 липня 1993 р. № 58, згідно з яким до трудових книжок за місцем роботи вносяться окремим рядком з посиланням на дату та найменування відповідних документів записи про час навчання у вищих навчальних закладах до занесення відомостей про роботу на цьому підприємстві.
Якщо у трудову книжку так і не буде внесено відомостей про час навчання у вищому навчальному закладі, то для підтвердження навчання працівникові потрібно взяти довідку про час навчання у вищому навчальному закладі, на підставі якої період навчання враховуватиметься під час обчислення стажу для пенсійного забезпечення.
Відповісти Цитата
2.http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=1667
Befis вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Befis за это полезное сообщение:
Inka (14.06.2012)