Показать сообщение отдельно
Старый 30.10.2008, 14:20   #21
zinus
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 08.07.2008
Сообщений: 83
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 12 раз(а) в 9 сообщениях
По умолчанию

2 anatol_ua: про записи відомо, бо ТК намагалися всунути в руки ще напередодні відпустки але якщо не сталося диво (я майже на 100% впевнений що так і є) і при отриманні й огляданні змісту ТК працівник знаходить недоліки - що робити?

щодо підпису про отримання ТК за межами підприємства - вони згодні притарабанити свій "зошит для реєстрації всього що про кадри" разом із ТК (ніякими особовими картками й чимось для обліку ТК не пахне).

їздити на підприємство мабудь буде безглуздо й залишається чекати повідомлення "приїздіть та отримайте ТК", проте стало цікаво - як все ж таки зафіксувати факт відвідання? бо є нагода захворіти 30-го й звернутися 31-го до лікаря

2 tukalo: мені теж цікаво, бо той запис їм давить прямо в живіт і муляє, муляє але ж, кажуть, що запис в трудовій має дорівнювати запису в наказі (розпорядженні), який в свою чергу має відповідати заяві працівника. тоді невідповідність - теж порушення?..

2 kulabok: ага, тока заявление об увольнении в связи с нарушениями работодателя разве можно заменить другим всего лишь побыстрее уволив человека, который и не уволился бы, если б не причины, указанные в заяве? (каламбур однако)

2 Молли: нажаль поки що Інструкція каже, що "2.1. Трудові книжки і вкладиші до них заповнюються у відповідних розділах українською і російською мовами."
Я цього року теж афігел, коли дійшов до читання цього документу. Я буду дуже радий і стрибати, коли хтось мене опустить й доведе що я помиляюся а поки що отака фізіономія:

ввечері заберемо листа на пошті (звичайно, якщо це чудо вже впало до абонентської скриньки), почитаємо "пєрли"...
zinus вне форума   Ответить с цитированием