Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2012, 13:29   #11
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Шановна, я бачу, Ви зовсім заплутались. Перечитайте свої попередні пости, і Ви зрозумієте, що у першому абзаці я лише відповідаю на Ваше ствердження, що ця жінка у вас «начебто» працює.
Це було не зовсім ствердження, це була спроба пошуткувати. Невдала, я так зрозуміла
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Як вихід з «декрету» стосується переведення на іншу роботу? А при виході з щорічної відпустки працівника теж потрібно переводити?
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Це Ви про що?
Хм, можливо я помиляюся, але при виході з декрету керівник зобов.язаний повернути щасливу маму точно на таку ж позицію точно з такою ж оплатою. Вона, зрозуміло, може написати заяву на нрч, але все одно, вісім годин її праці в неділю будуть коштувати по старій зарплаті трішечки більше, ніж треба. А треба їй платити мінімальну.
Крім того, її минула посада з деяких причин не влаштовує ні її, ні керівництво. Тому зам директора — в даному випадку — то, шо доктор прописал.
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
У вашому випадку мова йде не тільки про ГРРЧ, а і про встановлення неповного робочого часу за ст.56 КЗпП. Ця стаття не передбачає жодних попереджень з боку власника. На прохання цієї жінки власник зобовязаний встановити НРЧ.
Якщо жінка буде працювати 8 годин на тиждень в зручний для неї час, то це ГРРЧ+підсумований облік+НРЧ.
В штатному буде передбачено, і без прохання цієї жінки, всього одна п’ята ставки для посади заступник директора. В посадовій напишемо, що посада передбачує гррч. Їй не треба нічого просити. Ну, хоча, якщо так гарніше виглядає, може і окремо попросити, хоч, мені здається, це зайве.

То ж, я зробила висновок, що в мене все правильно? Питання тільки навіщо?
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Ви відмахнулись від методичних рекомендацій, хоча там описаний ваш випадок
Описаний — це добре. Але там нічого по правильності моїх дій.
Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Як вести облік робочого часу — вирішуєте самостійно.
О, а оце вже трошечки відповідь J Дякую J
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием