Показать сообщение отдельно
Старый 08.11.2011, 14:44   #5
KLarisa
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 09.10.2008
Сообщений: 59
Вы сказали Спасибо: 74
Поблагодарили 27 раз(а) в 8 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня!
Орган виконавчої влади після закінчення терміну дії контракту видав всеж таки розпорядження, " вважати директора терцентру постійно на посаді"
Чи правомірне таке розпорядження, якщо постановою КМУ від 19.03.1993 №203 "Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що є у державній власності" та ст.36 ЗУ "Про місцеві держ.адміністрації" зобов'язує укладання контракту?Майно терцентру є комунальною власністю районної ради, директор не обирається за конкурсом...
Тобто директор терцентру повинен бути призначений розпорядженням РДА, на умовах контракту, підписаний з начальником управління праці та соціального захисту населення.В даному випадку має бути розпорядження РДА щодо продовження дії контракту чи звільнення в звязку із закінченням строку контракту...
На мої аргументи прийшла письмова відповідь юриста органу виконавчої влади, що сфера застосування контракту визначається законами і директор територіального центру до цієї категорії не відноситься... Я розгублена...
ДОПОМОЖІТЬ, чи я права?Як так можна обійти умови контракту?

Последний раз редактировалось Мотя; 08.11.2011 в 14:58. Причина: Красный цвет - прерогатива администратора
KLarisa вне форума   Ответить с цитированием