Показать сообщение отдельно
Старый 13.12.2011, 13:18   #344
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Надюша Посмотреть сообщение
"можна" означає що якщо Ви банк не вкажете ніхто наказувати не буде, оскільки такі бази вже були зареєстровані Службою
Це про що?
В заяві має бути вказано розпорядника. Якщо банк є розпорядником, є відповідний договір, то як його можна не вказувати?
Цитата:
Сообщение от Надюша Посмотреть сообщение
то номер телефону та електронна адреса також входить до персональних даних,
Де написано, що входить до персональних даних?

Цитата:
Сообщение от Надюша;159548 [B
а те що людина дає візитку вже являється згодою[/b]

згода суб'єкта персональних даних - будь-яке документоване, зокрема письмове, добровільне волевиявлення фізичної особи щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки;

Мені важко уявити, як ще можна задокументувати волевиявлення, окрім письмової форми...

Крім того:
Стаття 12. Збирання персональних даних
...
2. Суб'єкт персональних даних протягом десяти робочих днів з дня включення його персональних даних до бази персональних даних повідомляється про свої права, визначені цим Законом, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані, виключно в письмовій формі.

Я не прошу відповідати на мої запитання, я надаю інформацію для роздумів. Почитайте закон, і спробуйте його застосувати до візитниці.
Цитата:
Сообщение от Надюша Посмотреть сообщение
"Принаймні нам так пояснили
Надюша, до вас немає жодних питань. Я ж розумію, що ви тільки передали відповіді... Це ви спілкувались особисто з цим представником служби?

Справа в тому, що не потрібно на ці відповіді опиратися. Керуватись можна тільки законами та іншими НПА, в протилежному випадку вас оштрафують за ті дії, які перед цим самі порадили.
Так бувало наприклад із ФСС, коли по телефону радять зробити одне, а потім за це ж карають.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Эти 6 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Mardge за это полезное сообщение:
Ksusha00 (16.12.2011), OK_SANA (13.12.2011), respect (13.12.2011), Trishka (13.12.2011), Мотя (13.12.2011), Надюша (13.12.2011)