Показать сообщение отдельно
Старый 02.03.2020, 14:16   #289
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от YuliyaPokotylo Посмотреть сообщение
Директор вступила на посаду в кінці 2019 р. ...І тільки зараз директор повідомила про відсутність трудової книжки
А під час вступу на посаду що директор казала про місцезнаходження своєї трудової книжки? Чи її про це тоді ніхто і не запитував?
Цитата:
Сообщение от YuliyaPokotylo Посмотреть сообщение
Поки архів дасть відповідь про попереднє місце роботи, то пройде певний час. І дублікат директору я зможу оформити тільки після отримання цієї довідки.
Це якщо буде хоч якась відповідь з архіву, а може і так статися, що ніяких документів в архіві немає взагалі.
І ще одне питання - а чому ви надіслали запит лише на її останнє місце роботи? Невже у директора попереднє місце роботи - це єдине місце роботи, де вона працювала до вас?
Цитата:
Сообщение от YuliyaPokotylo Посмотреть сообщение
Як правильно зробити запис у Книзі руху трудових книжок? Спочатку прийняті співробітники, а потім директор?
Як би ви зараз не зробили, все одно це буде неправильно, тому що першу помилку ви зробили вже тоді, коли порушили законодавство, оформлюючи нового директора без трудової книжки, а усі інші порушення - це уже наслідки тієї помилки...
Я б на вашому місці оформив би їй в кінці 2019 року (під час прийому на роботу) нову трудову книжку, а потім, коли отримаєте довідку з архіву (якщо взагалі отримаєте, бо є у мене з цього приводу великі сумніви), будете діяти у відповідності з п.5.6 Інструкції 58.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Andry за это полезное сообщение:
YuliyaPokotylo (02.03.2020)