Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2016, 15:49   #58
privity
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.03.2008
Сообщений: 57
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 8 раз(а) в 5 сообщениях
По умолчанию

Я не нашла нормативно-правового акта, обязывающего всех без исключения проходить первичный медицинский осмотр при трудоустройстве.
В "Законе об охране труда" сказано:
Стаття 17. Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій
Роботодавець зобов'язаний за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов'язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.

Может нам вторая часть ст.17 подходит как основание требовать прохождение мед.осмотра:
"Роботодавець зобов'язаний забезпечити за свій рахунок позачерговий медичний огляд працівників:
-за заявою працівника, якщо він вважає, що погіршення стану його здоров'я пов'язане з умовами праці;
-за своєю ініціативою, якщо стан здоров'я працівника не дозволяє йому виконувати свої трудові обов'язки.

Хотя она же работает, в обморок не падает, от кашля не задыхается.

Ст.24 КЗоТ гласит:
При заключении трудового договора гражданин обязан предоставить паспорт или другой документ, удостоверяющий личность, трудовую книжку, а в случаях, предусмотренных законодательством, — также документ об образовании (специальности, квалификации), о состоянии здоровья и другие документы.
Где же найти это законодательство, как быть в нашем случае?
privity вне форума   Ответить с цитированием