Показать сообщение отдельно
Старый 03.03.2016, 16:05   #45
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Розмарин Посмотреть сообщение
...Щодо термінології, то нормативна база з цього питанння сформована переважно за часів СРСР, тому російськомовна. А Мінпраці використовує терміни і "замісництво", і "заступництво".
Мені ближче замісництво (від слова "заміщати"), оскільки заступництво на мою думку більше відноситься до посади "Заступник".
Користуйтеся НПА!
Як казав у таких випадках один мій колишній колега 25 років тому, коли ми усі переходили на українську мову, "замісник - це той, хто тісто замішує, а я - заступник!"
Але це було колись, а тепер є Державний Класифікатор, відкриваєте його і дивитесь, як правильно пишеться - замісник чи заступник
Цитата:
Сообщение от Розмарин Посмотреть сообщение
...Виникло ще одне питання.
Чи завжди заступництво застосовується у разі потреби заміщення працівника, що обіймає вищу посаду (при заміщенні керівників усіх рівнів – підприємств, виробництв, цехів, відділів). Чи застосовується при заміщенні будь-якого працівника?
Тоді ключовим при виборі форми оформлення заміщення відсутнього працівника є те, чи звільняється працівник від виконання основної роботи?
При тимчасовій відсутності керівника (або будь-якого працівника) є два шляхи вирішення цієї проблеми:
за умови виконання обов'язків тимчасово відсутнього одночасно з виконанням своїх обов'язків по займаній посаді застосовується суміщення, а у випадку, коли виконання обов'язків тимчасово відсутнього потребує звільнення від виконання своїх обов'язків по займаній посаді застосовується тимчасове переведення.
Andry вне форума   Ответить с цитированием