Показать сообщение отдельно
Старый 09.10.2012, 11:10   #1
katia-
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 26.09.2012
Сообщений: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Восклицание Отпуск за ненормированный рабочий день

Я є посадовою особою місцевого самоврядування. Колективним договором нашої установи передбачено надання 7 днів додаткової відпустки для працівників з ненормованим робочим днем: керівникам структурних підрозділів, бухгалтерам, водіям, секретарям , прибиральницям і навіть друкаркам. Але в переліку таких працівників немає жодної посадової особи місцевого самоврядування: керівника, його заступників, юриста, начальника відділу кадрів тощо. Я вважаю, що тут є порушення норм чинного трудового законодавства, оскільки колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і розповсюджується на всіх працівників.
На думку працівників державної інспекції праці дані 7 днів додаткової відпустки вже включені в основну щорічну (з чим я категорично не погоджуюсь).
Обмежень (заборон) для надання посадовим особам місцевого самоврядування додаткової відпустки за ненормований робочий день у чинному законодавстві я не можу знайти. Але й чіткої вказівки про право посадових осіб місцевого самоврядування на даний вид відпусток в Законі України «Про службу в органах місцевого самоврядування» немає. Разом з тим зазначено, що право на даний вид відпустки мають працівники з ненормованим робочим днем.
Чи буде правомірним встановлення колективним договором щорічної додаткової відпустки за ненормований робочий день для працівників, робота яких фактично відповідає поняттю роботи з ненормованим робочим днем, але які є одночасно посадовими особами місцевого самоврядування?
бо молодим людям які тільки почали працювати до передбачених надбавок за вислугу років ще якось дожити треба...
katia- вне форума   Ответить с цитированием