Показать сообщение отдельно
Старый 19.08.2019, 15:09   #29
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Не ображайтеся, але ви не розумієте елементарних речей.
1. «Людина робить без запису в трудовій книзі. (Таких в нас чоловік 20)» - все це є порушення чинного законодавства. Якщо ці працівники працюють не за сумісництвом, то на них усіх потрібно в обов’язковому порядку вести трудові книжки.
2. «в звіті до ДФС всі вони відправлялися як робота за сумісництвом» - які ж вони сумісники, якщо жоден з них, як видно з наведеної вами інформації, не просив прийняти його на роботу за сумісництвом, і в наказі про прийняття на роботу (якщо я правильно вас зрозумів) ні слова не сказано про роботу за сумісництвом? На підставі что ви вирішили, що вони сумісники?
3. «Хоча всі вони на безстрокових договорах» - ви тут заплутались, для визначення, основне це місце роботи, чи за сумісництвом не має абсолютно ніякого значення, строковий це чи безстроковий трудовий договір. Можна працювати за сумісництвом за безстроковим трудовим договором, а можна працювати як основний працівник за строковим трудовим договором.
4. Я «розумію що потрібно внести запис в трудову книгу. І подати виправний звіт до ДФС?» - що це ще за «трудова книга»?
Про що у давному випадку йдеться мова? Якщо ви маєте на увазі трудову у книжку працівника – то це трудова книжка, а не книга. Ящо ж маєте на увазі книгу обліку, то вона називається «Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них», а не трудова книга. Яку з них ви мали на увазі?

І останнє – на питання «що робити» я відповів у своєму попередньому пості, перечитайте.
І у мене є ще одне запитання до вас – за останні чотири місяці до вас на вашій посаді (а до речі – ви хто за посадою?) працювали аж дві жінки, а ви, виходить, третя. І що, ні у кого з трьох працівників до цього часу не виникло питання, де трудові книжки цих двадцяти( !) працівників і чому вони не ведуться? Тому що, як видно з ваших дописів, і вас мало турбує ця проблема, ви стурбовані іншим – як перевести працівника, що працює постійно, на постійну ж роботу….

Цитата:
Сообщение от rombika Посмотреть сообщение
Що мені робити. Виправляти звіт і робити запис у трудовій? Чи звільняти і заново брати і подавати правельний звіт до ДФС

Двадцять виправлень в звіті - це вже занадто.
Звільняйте і приймайте знову, але вже з дотриманням вимог чинного законодавства.
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 3 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
rombika (19.08.2019), Алексей.ЛТ (21.08.2019), Мотя (19.08.2019)