Показать сообщение отдельно
Старый 22.03.2010, 13:53   #3
Татьяна К.
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Татьяна К.
 
Регистрация: 20.11.2008
Адрес: Київ
Сообщений: 1,834
Вы сказали Спасибо: 587
Поблагодарили 1,373 раз(а) в 716 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от temka Посмотреть сообщение
И при чем здесь п.2 ст 40, может вы имели в виду п.4 ст.40?
Саме це і мали на увазі! Все правильно написано.
Щодо конкретного питання: працівнику наказом встановлений неповний робочий день - 6 годин. Саме їх він і має відпрацьовувати. Якщо мають місце прогули (працює лише 4 години) - сміливо можете звільняти за п. 4 ст. 40, дотримуючись всіх процедур.
__________________
"Я знаю тільки те, що нічого не знаю..." Сократ
Татьяна К. вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Татьяна К. за это полезное сообщение:
Татиус (22.03.2010)