Показать сообщение отдельно
Старый 10.02.2017, 17:32   #8
olddem
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 24.01.2017
Сообщений: 64
Вы сказали Спасибо: 14
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Andry Посмотреть сообщение
Ні, це неправильний шлях.
Це не договір ЦПХ, тому як ця людина може виконувати роботу лише у визначеному вами місці і у визначений розпорядком роботи час.
Якщо ви бажаєте зробити все так, щоб це не було схоже на трудовий договорі, то укладіть з цим ФОП договір оренди - ви йоме передаєте у оренду кав'ярню з обладнанням, а він там буде варити каву, продавати її, продавати супутні товари, тістечка, отримувати не зарплату, а прибуток (він же підприємець!!!), а вам платити за аренду, у цьому випадку все буде законно і договір не буде містити ознаки трудового.
ну, визначене тільки місце. ніяких часових рамок не встановлюється... визначеного місця достатньо щоб дати ознаку ТД?

оскільки я сам орендую це приміщення, я не маю право його передавати в оренду третій особі (згідно договору оренди), крім того, в мене 2 група, а для того, щоб передавати приміщення у аренду, треба перейти на 3 групу, як я розумію. Та в мене немає КВЕДу щодо передачі приміщень в оренду. Але, ідея цікава. Можна спробувати "втихаря" сдати не все приміщення, а лиже барну стойку з обладнанням. Треба подумати. Дякую.

А як щодо договору про спільну діяльність без створення юридичної особи? Обєднуємо зусилля, навички, знання та вміння. Я, як сторона-1 надаю можливість користуватися приміщенням, обладнанням та інвентарем, без права спільного володіння. Тобто, приміщення, обладнання та інвентар залишаеться у моїй власності, але я дозволяю Стороні-2 його використання для досягнення спільної мети. Сторона-2 готує та реалізовує напої та супутні товари, використовуючи моє приміщення, моє обладнання та інвентар. Я несу повну фінансову відповідальність. Провожу сплату за товари та необхідні розхідники. Сторона-2 веде облік виготовленої та реалізованої продукціі, надає інформацію по залишкам продуктів та розхідників, здійснює замовлення необхідних розхідників та супутніх товарів у постачальників. Дохід від спільної діяльності спочатку йде на компенсацію витрат Сторони-1 по утриманню приміщення, обладнання та інвентарю, затрат щодо оплати за розхідники та супутні товари. Дохід сторони-2 від спільної діяльності визначаємо на підставі звіту Сторони-2 про кількість виробленої та реалізованої продукціі. Вводимо поняття "умовна одиниця виготовленої продукціі" (по суті - 1 чашка напою). Погоджуємо, що Сторона-2 отримує дохід, який визначаеться, як добуток кількості "умовної одиниці виготовленої та реалізованої продукції" на фіксовану величину, наприклад 0,53. Сторона-2 надала звіт, що за місяць вона виготовила та реалізувала 3000 умовних одиниць продукції. Складаємо акт, 3000х0,53=1590грн. Це дохід Сторони-2. Ну а усе інше, що залишилося - це дохід Сторони-1. Сторона-1 веде облік і документооборот по договору про Сд. Як гадаєте, такий варіант не кращий?
olddem вне форума   Ответить с цитированием