Показать сообщение отдельно
Старый 15.03.2008, 10:34   #35
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bantser
Цитата:
Сообщение от esar
Та ні, ця частина персоналу, здебільшого, не ігнорує свої обов'язки. Вона їх виконує. Як може...
І ви покірно піднімаєте руки. Скажіть, а щодо продавців ви так само писали б, мовляв, не варто їх тривожити тільки через те, що вони погано продають - як можуть?..
Цитата:
Правильно казав дєдушка Ленін: треба вчитись, вчитись і вчитись... А потім набувати практичний досвід, починаючи з нижчих щабелів кар'єрних східців.
А поки що юристи роблять суперграмотно: навішують свої проблеми вам і ви ходите обвішані мавпочками...
Якщо ці питання стосуються мене персонально, то хочу вам сказати, що я не відповідаю за роботу юристів і за виконання ними своїх обов'язків. І чужі обов'язки на себе не дозволяю навісити. Оскільки я займаюсь трудовими відносинами і їх документальним оформленням, то безперервно навчаюсь і вдосконалююсь в цьому напрямку. Якщо це мої обов'язки, то і виконувати їх я повинна сама. Чи накажете за кожним "чихом" бігти до юристів?
Щодо оцінки якості виконання своїх обов'язків юристами - то це справа першого керівника. Якщо його влаштовує якість їхньої роботи з інших питань і якість моєї роботи з питань трудових відносин, то, чому б і не тримати таких юристів на роботі? Якщо ж керівника не влаштовує таке положення справ, то нехай сам і вирішує: знайти нового юриста, який буде диктувати кожен крок кадровику, чи замінити кадровика на більш професійного (або змусити його навчитись працювати самостійно).

А, якщо ви просто уточнюєте мою думку про працівників, які не вміють працювати і не хочуть цьому вчитися (хоч то юристи, хоч то ейчари/кадровики, хоч то продавці), то я ще раз повторю - я терпіти таких не можу! І вважаю, що тримати таких на роботі не можна!

Мене взагалі здивувало, що ви сприйняли мій пост як виправдання непрофесійності. Я тільки відповіла на ваше здивування стосовно питань, які підіймаються на форумі. Може ви мене не вірно зрозуміли, то уточнюю: така ситуація складається внаслідок непрофесійності, відсутності бажання системно навчатись і сподівання на те, що хтось інший прийде і розв'же усі проблеми.
esar вне форума   Ответить с цитированием