Показать сообщение отдельно
Старый 16.03.2010, 11:19   #85
Yaremko
Участник HR-Лиги
 
Аватар для Yaremko
 
Регистрация: 16.03.2010
Адрес: Львів
Сообщений: 12
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Татьяна К. Посмотреть сообщение
Тільки сьогодні на паралельній гілці відповідала на це запитання! Користуйтесь пошуком!
http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=9713
цю тему я вже читала.
Ну не знаю можливо для когось це відповідь, а для мене...
найбільше мене цікавить
Цитата:
То ті 3 роки і час дородової і після родової відпустки буде рахуватися в стаж по виплаті лікарняних? особа до центру зайнятості працювала.
І ще питання на якій підставі мені рахувати цей період? особа має надати довідку що вона доглядала за дитиною?
особа рахується застрахованою якщо вона пішла в декрет з ЦЗ?
На основі яких документів мені рахувати більше 3 років в стаж?

Отже відповідаю сама собі
Цитата:
Сообщение от Yaremko Посмотреть сообщение
які це випадки, які зараховуються в стаж?
Відповідно до статтi 34 "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" за державним соцiальним страхуванням надаються такi види матерiального забезпечення та соцiальних послуг:

  • допомога по тимчасовiй непрацездатностi (включаючи догляд за хворою дитиною);
  • допомога по вагiтностi та пологах;
  • допомога на поховання (крiм поховання пенсiонерiв, безробiтних та осiб, якi померли вiд нещасного випадку на виробництвi);
  • забезпечення оздоровчих заходiв (зокрема, оплата путiвок на санаторно-курортне лiкування застрахованим особам та членам їх сiмей, до дитячих оздоровчих закладiв, придбання дитячих новорiчних подарункiв).

Последний раз редактировалось Iren@; 07.04.2010 в 17:02. Причина: об"єднала 2 пости поруч
Yaremko вне форума   Ответить с цитированием