Показать сообщение отдельно
Старый 30.08.2011, 09:48   #101
korelija
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Аватар для korelija
 
Регистрация: 13.07.2007
Сообщений: 363
Вы сказали Спасибо: 167
Поблагодарили 101 раз(а) в 46 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня. Директор звільнився, а головний бухгалтер призначений директором. Позиція головного бухгалтера вакантна і найближчий місяць-два залишатиметься такою. Чи вірно буде наказом встановити виконання директором обов'язків тимчасово відсутнього головного бухгалтера?

Здається я сама відповім - тут можна оформити наказ про суміщення посад. Підкажіть!!! Будь-ласка чи я на вірному шляху - директор терміново хоче такий наказ!!!

Дозволити:

ХХХХХХХХХХ - директору , виконання поряд із моєю основною роботою, обумовленою статутом підприємства , додаткових обов’язків головного бухгалтера у порядку суміщення посад з " " серпня 2011 року на період дії вакансії головного бухгалтера.

Підстави: ст. 150 КЗпП України
Штатний розпис підприємства

Я геть розгубилась.
Умови: директор виконує цю роботу в межах 40-годинного робочого часу, посада є вакантною, внесеною в штатний розпис, доплата за виконання таких обов'язків не передбачена,. І як вірно вказати про право підпису документів за директора та за головного бухгалтера?????
__________________
Істина має усміхатися, щоб бути привабливою

Последний раз редактировалось Мотя; 17.11.2011 в 13:42. Причина: Объединила посты.
korelija вне форума   Ответить с цитированием