Показать сообщение отдельно
Старый 05.10.2010, 12:46   #5
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Я это письмо еще в августе читала, потому как был случай с именно таким больничным. Но, поскольку он уже был выдан, я не нашла оснований для того, чтобы его не оплачивать. В письме говорится о порядке выдачи, а не оплаты. А "ПОРЯДОК видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" говорит, что

6. Особам, які постійно проживають або постійно працюють чи постійно навчаються на території зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 р. прожили або відпрацювали чи постійно навчалися у цій зоні не менше чотирьох років, і віднесеним до категорії 4, видаються посвідчення коричневого кольору, серія В.

Так если есть удостоверение, подтверждающее, что сотрудница проживает в зоне, почему я должна сомневаться...
Может я и не права, потому есть еще и это:

Усі компенсації та пільги, передбачені цією статтею, надаються громадянам на час постійного проживання або постійної роботи чи постійного навчання у зоні посиленого радіоекологічного контролю. (ст. 23 ЗУ "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"),

но больничный был оплачен.
Mardge вне форума   Ответить с цитированием